,

Susipažinkime: esu fotografė Ema

hummingbird-736890_960_720

Sunku kalbėti apie save, todėl visada sakau, kad geriausiai kalba nuotraukos. O jų jau net nesuskaičiuosi… Kai fotografija įsiveržė į mano gyvenimą, pajutau, kad jis pasidalijo į dvi dalis: vienoje liko pats gyvenimas, o kitoje su fotografija įsivyravo noras džiaugtis aplinka, akimirka ir jos tobulumu.

Savo darbo ženklu pasirinkau kolibrį, kuris Vakarų pasaulio kultūrose atspindi galingą dvasinę ir religinę svarbą. Pietų Amerikos Anduose jis – prisikėlimo simbolis. Kolibrio sąmonė apibūdinama kaip jausmingų malonumų kupinas gyvenimas, grožis gėrintis gėlių žiedais, uodžiant jų kvapą. Galima sakyti, kolibris yra mano fotografijos totemas, atspindintis gebėjimą juoktis, mėgautis kūrybiniu procesu ir vertinti aplinkos stebuklus nuo rytinio rasos lašo iki pajuodusius debesis skrodžiančio žaibo. Džiaugtis čia ir dabar – toks yra mano fotografijos tikslas, leidžiantis mėgautis gyvenimu su kiekvienu fotoaparato „spragt!”.

Kitas gyvenimo lapas – Maljorka, į kurią atvedė nuostabus klimatas, užburianti gamta, spalvingi patiekalai ir draugiški žmonės. Nors mažomis Maljorkos gatvelėmis kaskart išeinu medžioti kadrų jau keletą metų, širdis vis dar džiūgauja čia visada nepaliaujamai verdančiu gyvenimu ir galimybe užsiimti mėgstam veikla. Netgi rojus žemėje, kalbant apie Maljorką, man skamba pernelyg banaliai, nes gyvendama čia atradau dar daugiau: ne tik gamtos grožį, įtraukiančią kultūrą, bet ir kontrastus, akimirkas, kurias beprotiškai norisi sustabdyti.

Nors fotoaparatas mano nuolatinis palydovas ir profesinė veikla seniai tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, labiausiai mėgstu fotografuoti žmones ir jų šventes. Šioje šventėje tiek tikrumo, jausmų ir džiaugsmo, kad tokia atmosfera negali neįtraukti. O Maljorką rekomenduočiau visiems ir visada – ne tik vestuvėms, bet ir atostogoms, laikui su šeima, įvairiausiems renginiams. Turistams skirtuose lankstinukuose pristatoma kaip Balearų sala, iš tikrųjų Maljorka yra daug daugiau – tai vieta meilei, svajonėms ir kelionėms, gyvenimo atradimui ir tikram gyvenimo skoniui atrasti. Čia susikursite savo svajonę ir ji bus tokia, kokią sapnavote:

  • Skaidrus jūros vanduo ir nuostabūs paplūdimiai;
  • Daugybė veiklų tiek suaugusiems, tiek vaikams;
  • Įtraukiantis naktinis salos gyvenimas;
  • Įvairi ir užburianti peizažais gamta, kalnai;
  • Tobulas klimatas, kuris nėra per karštas ir per šaltas, netgi atėjus Maljorkos žiemai;
  • Didingi ir žavintys kultūrinio bei istorinio paveldo objektai;
  • Ugningasis flamenkas, siestos ir dar be galo daug „už“.

Jei nors kiek žavitės gamtos stebuklais, mėgstate vandens ir aktyviais pramogas, domitės kultūra ir istorija – daugiau nedvejokite ir rinkitės Maljorką. O kurgi dar mažieji miesteliai ir pajūrio kaimeliai, kurie tarsi neišsemiama lobių skrynia leis pajusti romantiką ir atradimo džiaugsmą.

Kalbant apie vestuves ir jų fotografavimą, Maljorkos sala yra tobula vieta. Čia daugybė saulėtų dienų ir net ankstyvas vakaras ar besileidžianti saulė suteikia apšvietimą romantiškiems kadrams. Malonūs ir paslaugūs vietiniai niekada neapkraus bereikalingu dėmesiu ir gerbs privatumą, todėl norint efektingų nuotraukų nereikės toli keliauti. Apskritai, kur jau kur, o Maljorkoje fotosesija yra tikras malonumas – turėdama patirties dirbant kituose miestuose šį salos aspektą labai vertinu.

Susimatykime Maljorkoje!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>